Informacje o treści
Informacje techniczne
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Zakup książki

Recenzja Fizyki życia

Autor: Pan Tadeusz Wilk

Witam, Czytam Pana książkę i notatki na stronie fizyki życia. Książka i notatki bardzo ciekawe. Widać, że pisane przez człowieka patrzącego na świat wokół przez pryzmat technicznego wykształcenia. Napisana jest precyzyjnie i logicznie co ogólnie jest rzadkościa. Książkę trzeba czytać powoli więc trochę mi zejdzie. Czasu mało na lektury.

Książka trafiła w moje ręce przypadkowo. Zobaczyłem ją na biurku młodego człowieka którego bardzo cenię. Zacząłem przeglądać. Coś mi zaczęło się przypominać, z Lema, ale dość słabo. Nie ma się czemu dziwić bo jego czytałem 40 lat temu. Można powiedzieć, że nic nie pamiętałem, tylko ten sam ogólny zarys postrzegania i porządkowania świata co u Pana. Próba ustalania definicji, znalezienia nowych słów na opis postrzeganego wokół świata. Zaskoczyła mnie ilość Pana przemyśleń, chęć znalezienia wspólnego mianownika do wyprowadzenia pewnych tez. Masakryczna, jak młodzi mówią, praca przez Pana wykonana.

Książkę można polecić młodym MYŚLĄCYM ludziom. Którzy zadają pytania!!!!! i szukają na nie odpowiedzi. Bardzo mi przykro ale takich niestety jest niewielu.

Pozdrawiam
Tadeusz Wilk